Zabytki do ocalenia

by biuro

Trwa nabór zgłoszeń do konkursu ,,Nasz Zabytek”. Do 5 września można zgłaszać obiekty ze swojej okolicy, którym warto przywrócić świetność.

W akcji może wziąć udział każdy, kto chce zrobić coś dobrego dla lokalnej społeczności i regionu. Zgłaszać można zabytki z województw śląskiego, małopolskiego i wielkopolskiego.

Konkurs będzie podzielony na dwa etapy:
I  – wybór jednego zabytku w danym województwie,
II – wybór pomysłów na nową funkcję społeczną
(rozpoczęcie tego etapu na początku listopada)

Kanał betonowy Produkcja, sprzedaż i montaż i transport piwnic betonowych, szamb betonowych 10 m3 i większych, szamba betonowe jedno i wielokomorowe, zbiorniki betonowe, kanały betonowe samochodowe - oferuje BET-DAM.

Szkolenie termowizja

Kursy i szkolenia z termowizji, pomiary kamerą termowizyjną. Szkolenia z termowizji w budownictwie w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku. Wypożyczalnia kamer termowizyjnych Flir na terenie całego kraju. Kursy i szkolenia termowizja w budownictwie, energetyce, elektryce, fotowoltaice. Kamery termowizyjne Flir - sprzedaż, serwis, naprawa, wynajem, szkolenia.

W konkursie można zgłaszać tylko zabytki nieruchome wpisane do rejestru wojewódzkiej lub gminnej ewidencji zabytków, które są własnością publiczną (należą np. do jednostek samorządu terytorialnego, Skarbu Państwa).

Aby wziąć udział w akcji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go elektronicznie wraz ze zdjęciem wybranego obiektu. Szczegóły znajdują się na stronie organizatora: TUTAJ
Zgłoszenia są przyjmowane także telefonicznie pod nr telefonu: 22 47 55 111 lub 517 884 088.

Właściciel zwycięskiego zabytku otrzyma dofinansowanie na jego rewaloryzację (do 1 mln zł ).
Organizatorem konkursu jest fundacja Most the Most. Nabór z etapu dotyczącego naszego regionu potrwa do 5 września.

Related Posts