Wojenna odyseja ORP Orzeł – 12 kwietnia br.

by biuro

We wtorek 12 kwietnia o godz. 18.00 zapraszamy do Przystanku Historia – Centrum Edukacyjnego IPN im. gen. Janusza Gąsiorowskiego w Częstochowie (al. Najświętszej Maryi Panny 52) na drugi wieczór gier edukacyjnych. Tematem spotkania będzie wojenna odyseja ORP Orzeł.

W programie:

  • prelekcja na temat historii ORP Orzeł
  • prezentacja dynamicznej gry planszowej o ucieczce okrętu podwodnego ORP „Orzeł” z Bałtyku na Morze Północne w pierwszych tygodniach II wojny światowej
  • rozgrywka z udziałem publiczności

Temat wieczoru nawiązuje do mijającej 8 kwietnia, osiemdziesiątej drugiej rocznicy zatopienia przez ORP Orzeł niemieckiego transportowca „Rio de Janeiro”. Statek ten przewoził w ramach operacji „Weserübung”, żołnierzy oraz sprzęt wojskowy, przeznaczony do desantu w norweskim Bergen. Informacja przekazana przez „Orła” była jednym z pierwszych sygnałów świadczących o niemieckich planach ataku na Norwegię.

https://www.facebook.com/ipnkatowice
https://www.facebook.com/PrzystanekHistoriaKatowice/
http://katowice.ipn.gov.pl/


pozycjonowanie stron www Częstochowa, Katowice, Warszawa

Od 15 lat "MIG hosting" z Częstochowy skutecznie pozycjonuje strony internetowe – podnosimy biznes Klientów na wyższy poziom. Działamy zdalnie na terenie całego kraju. Pozycjonujemy strony www, sklepy internetowe. Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych. Wykonujemy audyty stron, analizujemy ruch i frazy do pozycjonowania. Tworzymy strony, blogi, sklepy www, instalujemy certyfikaty bezpieczeństwa SSL. Napisz na biuro@natopie.pl podając adres swojej strony.

Euro Super Days w RTV EURO AGD

Każdy kolejny produkt taniej. Piąty produkt nawet za 1 zł!
Promocja w dniach 23.02 - 5.03.2024 r.

Szczegóły promocji- kliknij

adres do korespondencji:
Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Katowicach
ul. Józefowska 102
40 – 145 Katowice

Related Posts