Spotkanie z pisarzem Jakubem Żulczykiem

by biuro

Wydarzenie Ośrodek Promocji Kultury Gaude Mater i Filharmonia Częstochowska
Filharmonia Częstochowska

Najnowsza książka Jakuba Żulczyka, zatytułowana „Informacja zwrotna”, ukaże się pod koniec maja.
W związku z tym spotkanie z pisarzem odbędzie się w Częstochowie 29 maja 2021 w Filharmonii Częstochowskiej, dokładnie w sali kameralnej.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednakże ograniczony – obowiązuje limit miejsc. Zaproszenia na wydarzenie są dostępne do odbioru w Ośrodku Promocji Kultury i kasie biletowej Filharmonii (zaproszenia są jednoosobowe, jedna osoba może wziąć maksymalnie dwa zaproszenia).
W miejscu spotkania obowiązuje określony reżim sanitarny. Więcej informacji na stronie internetowej Filharmonii.
Uwaga! Nie będzie możliwości zakupu książki Jakuba Żulczyka podczas spotkania.

Spis treści


pozycjonowanie stron www Częstochowa, Katowice, Warszawa

Od 15 lat "MIG hosting" z Częstochowy skutecznie pozycjonuje strony internetowe – podnosimy biznes Klientów na wyższy poziom. Działamy zdalnie na terenie całego kraju. Pozycjonujemy strony www, sklepy internetowe. Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych. Wykonujemy audyty stron, analizujemy ruch i frazy do pozycjonowania. Tworzymy strony, blogi, sklepy www, instalujemy certyfikaty bezpieczeństwa SSL. Napisz na biuro@natopie.pl podając adres swojej strony.

Jakub Żulczyk

Jakub Żulczyk jest pisarzem i scenarzystą, jednym z najbardziej rozpoznawalnych i bezkompromisowych autorów młodego pokolenia, autorem dziewięciu powieści: „ Zrób mi jakąś krzywdę” (2006), „Radio Armagedon” (2008), „Instytut” (2010 i jego poprawione wydanie w 2016), „Zmrojewo” (2011), „Świątynia” (2011), „Ślepnąc od świateł” (2014), „Wzgórze psów”(2017), „Czarne Słońce” (2019), „Informacja zwrotna” (2021). Pisał również między innymi do „Tygodnika Powszechnego”, „Wprost” czy „Elle”. Jest współscenarzystą serialu „Belfer” (emitowanego od 2016 roku).
Żulczyk zdobył Nagrodę Literacką Miasta Stołecznego Warszawy 2018 w kategorii proza oraz Literacką Nagrodę Warmii i Mazur 2017 za „Wzgórze psów”. W 2018 roku na podstawie książki „Ślepnąc od świateł” powstał serial telewizyjny (HBO Polska, HBO Europe oraz House Media Company Sp. z o.o) pod tym samym tytułem, do którego wraz z Krzysztofem Skoniecznym napisał scenariusz. Przedostatnią książkę Żulczyka „Czarne Słońce” okrzyknięto narodową dystopią, z kolei „Informacja zwrotna” stanowi połączenie antykryminału i dramatu psychologicznego.

Euro Super Days w RTV EURO AGD

Każdy kolejny produkt taniej. Piąty produkt nawet za 1 zł!
Promocja w dniach 23.02 - 5.03.2024 r.

Szczegóły promocji- kliknij

Świat Książki, wydawca najnowszej książki Żulczyka – „Informacja zwrotna”, zapowiada powieść następującym opisem. Syn Marcina Kani, żyjącego z tantiemów byłego muzyka, twórcy jednego z największych polskich hitów, pewnego dnia znika bez śladu. Jedyne, co po sobie pozostawia to zakrwawione prześcieradła. Kania wie, że poprzedniego wieczoru widział się z synem. Jednak prawie nic z tego spotkania nie pamięta. Zapił.
Kania, alkoholik leczący się z choroby w ośrodku „Jutro”, wyrusza w szaleńczą podróż w poszukiwaniu syna. Ta odyseja po mieście, w którym każde z miejsc ma swoja brudną tajemnicę, popchnie go w najmroczniejsze rejony ludzkiego psyche, naprowadzi na trop największej w polskich dziejach afery reprywatyzacyjnej oraz skonfrontuje ze złem, które wyrządził swojej rodzinie. Klucz do odkupienia i odnalezienia syna tkwi w jego wyniszczonym przez alkohol umyśle. Musi sobie tylko przypomnieć.
___
fot. Zuza Krajewska

Related Posts