Repertuar Teatru Nowego w Częstochowie – marzec 2022r.

by biuro

Słońce na niebie w pełni, a to oznacza, że wiosna jest już bliżej niż dalej! Co w tym tygodniu należy świętować? Już jutro w kalendarzach widnieje Dzień Piekarzy i Cukierników – to wyjątkowa okazja, aby pochwalić naszych cukierników i ich boskie DOWNIE – dostępne w obu lokalizacjach 🙂 W niedzielę natomiast obchodzimy Dzień bez mięsa – a może to dobra okazja aby spróbować naszych dań dnia w wersji wegańskiej? Od poniedziałku do piątku w Klubokawiarni czeka na Państwa inne danie w wersji bezmięsnej, a dodatkowo w stałym menu przy ul. Mielczarskiego znajdziecie alternatywy obiadowe dla wegan i wegetarian!

Menu z daniami dnia obowiązujące w tym tygodniu, oraz repertuar Teatru Nowego w Częstochowie. Koniecznie zapraszamy Państwa na weekendowe obchody Światowego Dnia Zespołu Downa, które organizujemy przy współpracy z Galerią Jurajską w dniach 18-19 marca br. Wspólnie z Fundacją Oczami Brata obiecujemy dobrą zabawę w strefie animacji dla dzieci, koncerty dla małych i dużych oraz Quiz z nagrodami. Dodatkowo wspierając zbiórkę na rzecz budowy Domu Oczami Brata będziecie Państwo mogli skosztować naszego DOWNIE 🙂

Szambo betonowe 10 m3

Produkcja, sprzedaż, montaż, transport piwnic betonowych, szamb betonowych 10 m3 i większych, szamba betonowe jedno i wielokomorowe, zbiorniki betonowe, kanały betonowe samochodowe - oferuje BET-DAM. Nasze zbiorniki posiadają atesty PZH i aprobatę techniczną ITB przez co nie ma problemu z uzyskaniem odbioru budynków.

Zapraszamy, bądźcie z nami!

Related Posts

Szambo betonowe