Repertuar Teatru Nowego w Częstochowie – marzec 2022r.

by biuro

Słońce na niebie w pełni, a to oznacza, że wiosna jest już bliżej niż dalej! Co w tym tygodniu należy świętować? Już jutro w kalendarzach widnieje Dzień Piekarzy i Cukierników – to wyjątkowa okazja, aby pochwalić naszych cukierników i ich boskie DOWNIE – dostępne w obu lokalizacjach 🙂 W niedzielę natomiast obchodzimy Dzień bez mięsa – a może to dobra okazja aby spróbować naszych dań dnia w wersji wegańskiej? Od poniedziałku do piątku w Klubokawiarni czeka na Państwa inne danie w wersji bezmięsnej, a dodatkowo w stałym menu przy ul. Mielczarskiego znajdziecie alternatywy obiadowe dla wegan i wegetarian!

Menu z daniami dnia obowiązujące w tym tygodniu, oraz repertuar Teatru Nowego w Częstochowie. Koniecznie zapraszamy Państwa na weekendowe obchody Światowego Dnia Zespołu Downa, które organizujemy przy współpracy z Galerią Jurajską w dniach 18-19 marca br. Wspólnie z Fundacją Oczami Brata obiecujemy dobrą zabawę w strefie animacji dla dzieci, koncerty dla małych i dużych oraz Quiz z nagrodami. Dodatkowo wspierając zbiórkę na rzecz budowy Domu Oczami Brata będziecie Państwo mogli skosztować naszego DOWNIE 🙂

Zapraszamy, bądźcie z nami!

REKLAMA:

Reklama na samochodach. Agencja Reklamowa Demo od ponad 20 lat zajmuje się oklejaniem samochodów folią, reklamą na samochodach. Oklejamy całe floty pojazdów firmowych - samochody osobowe, dostawcze, tiry, cysterny. Oklejamy samochody w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i innych miastach. Każdego dnia widoczne na ulicach oklejone pojazdy zwiększają świadomość marki, umacniają pozycję rynkową, zachęcają do zakupu i budzą emocje. Reklama na samochodzie to ekonomiczny, trwały i prestiżowy sposób na zaistnienie w świadomości Odbiorcy.

mobil garázs. Mobilgarázs árak. A cégünk többéves tapasztalattal rendelkezik mobilgarázsok, acélgarázsok, raktárok, tárolóépületek, szerkezetek és melléképületek előállításában. Termékeink tökéletesen beválnak különálló épületként, illetve a meglévő ház vagy épület szerves részeként is.
Polecamy:

Adwokat od zasiedzenia Warszawa Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Zubrzycka-Zięba. Kancelaria Radcowska świadczy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców i osób fizycznych na Tarchominie, Białołęce, Woli i w Centrum Warszawy. Oferuje kompleksową obsługę prawną firm, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółek prawa handlowego. Radca prawny Iwona Zubrzycka – Zięba to profesjonalne porady prawne dla przedsiębiorstw, firm, osób fizycznych, porady on line i e-sąd. Reprezentowanie wspólnoty mieszkaniowej we wszelkiego rodzaju sprawach sądowych, w tym w postępowaniach przeciwko wykonawcom robót budowlanych oraz dostawcom mediów.

Related Posts