6.11 – Mężczyzna imieniem Ove
Spokojne szwedzkie miasteczko. Owdowiały Ove dobiega sześćdziesiątki. Po śmierci ukochanej żony życie straciło dla niego sens. Z dnia na dzień bohater coraz mocniej pogrąża się w depresji i myślach samobójczych. Pewnego dnia do domu po drugiej stronie ulicy wprowadza się małżeństwo z dwojgiem dzieci. Pierwsze spotkanie Ove z nowymi sąsiadami nie zwiastuje niczego dobrego – ciężarna Parvaneh taranuje samochodem skrzynkę na listy należącą do zgorzkniałego samotnika. Wkrótce jednak, nieoczekiwanie dla siebie samego, Ove zyska nową przyjaciółkę…
Reżyseria: Hannes Holm
Scenariusz: Hannes Holm
Obsada: Rolf Lassgård, Bahar Pars, Filip Berg
Muzyka: Gaute Storaas
Zdjęcia: Göran Hallberg
DRAMAT, prod. Szwecja, 2015 r., 114 min.

13.11 – Królowa Hiszpanii
Gwiazda filmowa wraca po latach do Europy, by zagrać w wielkiej produkcji „Królowa Hiszpanii”. Znane nazwiska, najlepsi fachowcy, bajeczne plany zdjęciowe i setki statystów – na pierwszy rzut oka wszystko wygląda idealnie. Do momentu, gdy statyści zaczynają wymykać się spod kontroli, fachowcy romansować, reżyser zamiast krzyczeć „akcja!” zasypia, a mający zastąpić go członek ekipy filmowej, zostaje aresztowany. Reszta filmowców – zbieranina barwnych i przezabawnych osobowości – rusza mu na ratunek i obmyśla genialny plan ucieczki.
Reżyseria: Fernando Trueba
Scenariusz: Fernando Trueba
Obsada: Penélope Cruz, Antonio Resines, Jorge Sanz
Muzyka: Zbigniew Preisner
Zdjęcia: José Luis Alcaine
KOMEDIODRAMAT, prod. Hiszpania, 2016r., 128 min.

20.11 – Dwie kobiety
Claire, samotna matka przed pięćdziesiątką, wiedzie nudne, monotonne życie. Każdy kolejny dzień niczym nie różni się od poprzedniego. Wszystko zmienia się w momencie, gdy bohaterka odbiera telefon od Beatrice, siedemdziesięcioparoletniej kobiety, która kilka dekad temu była kochanką jej ojca. Szybko okazuje się, że Beatrice jest całkowitym przeciwieństwem Claire, ale obie panie łączy o wiele więcej, niż mogłyby przypuszczać…
Reżyseria: Martin Provost
Scenariusz: Martin Provost
Obsada: Catherine Deneuve, Catherine Frot, Olivier Gourmet
Muzyka: Grégoire Hetzel
Zdjęcia: Yves Cape
DRAMAT, prod. Francja, 2017 r., 113 min.

Szamba betonowe Szczecin

Produkcja, sprzedaż, montaż, transport piwnic betonowych, szamb betonowych 10 m3 i większych, szamba betonowe jedno i wielokomorowe, zbiorniki betonowe, kanały betonowe samochodowe - oferuje BET-DAM.
Kurs termowizjaKursy i szkolenia z termowizji, pomiary kamerą termowizyjną. Wypożyczalnia kamer termowizyjnych Flir. Kursy i szkolenia termowizja w budownictwie, energetyce, elektryce, fotowoltaice.

27.11 – 50 wiosen Aurory
Aurora ma 50 lat. Niedawno rozstała się z mężem, a teraz straciła pracę i dowiedziała się, że będzie babcią. Kobieta czuje się powoli spychana na margines społeczeństwa, ale kiedy przypadkowo wpada na swoją wielką miłość z dawnych lat, postanawia zawalczyć o szczęście. Czy właśnie teraz nadszedł czas, aby zacząć wszystko od nowa?
Reżyseria: Blandine Lenoir
Scenariusz: Jean-Luc Gaget, Blandine Lenoir
Obsada:Agnès Jaoui, Thibault de Montalembert, Pascale Arbillot
Muzyka: Bertrand Belin
Zdjęcia: Pierre Milon
KOMEDIA, prod. Francja, 2017r., 89 min.

Related Posts

Szambo betonowe