MALUCHY O ZDROWIU

by biuro

150 częstochowskich przedszkolaków wzięło udział w czwartym Przeglądzie Piosenki o Zdrowiu. 24 listopada w Miejskim Domu Kultury odbył się finał imprezy.

Podczas podsumowania laureaci trzech pierwszych miejsc odebrali (pluszowe) nagrody. Mali artyści zaprezentowali też swoje propozycje utworów muzycznych, zachęcających do zdrowego tryby życia. Przegląd służył edukacji dzieci w zakresie zdrowego żywienia i wpływu kondycji fizycznej na zdrowie. Wydarzenie współorganizowały: Urząd Miasta Częstochowy, Powiatowa Stacja Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Częstochowie i Miejski Dom Kultury.

 

Laureaci:

I nagroda  – MP nr 1 im. Misia Uszatka, ul. Szymanowskiego 9

II nagroda MP nr 41, ul. Powstańców 9/11

III nagroda MP nr 4 im. Jana Brzechwy, ul. Stanisława Ignacego Witkiewicza 4

dsc_1938 dsc_1971 dsc_2041 dsc_2085

 

Wszystkie nagrodzone placówki otrzymały drukarki, a przedszkolaki maskotki.

REKLAMA:

Oklejanie samochodów Katowice. Agencja Reklamowa Demo od ponad 20 lat zajmuje się oklejaniem samochodów folią, reklamą na samochodach. Oklejamy całe floty pojazdów firmowych - samochody osobowe, dostawcze, tiry, cysterny. Oklejamy samochody w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i innych miastach. Każdego dnia widoczne na ulicach oklejone pojazdy zwiększają świadomość marki, umacniają pozycję rynkową, zachęcają do zakupu i budzą emocje. Reklama na samochodzie to ekonomiczny, trwały i prestiżowy sposób na zaistnienie w świadomości Odbiorcy.

Czy wiesz? dsc_2090

 

Jury przyznało też trzy wyróżnienia:

– Przedszkole Publiczne w Rudnikach, ul. Parkowa 6

– MP nr 31, ul. Ludowa 95a,

– MP nr 19, ul. Szkolna 1

 

Wyróżnione placówki dostały zestawy gier i klocki, a dzieci maskotki.

Maszyny pakujące Bez Meż, pakowanie węgla, pelletu, żywności, linie pakujące.

Related Posts