Kwestia smaku

by biuro

Mała dziewczynka z obsesją na punkcie robaków i wypychania zwierząt, chłopak zafascynowany gwoździami, babcia, która robi nieskończoną ilość przetworów – w „Kwestii smaku” każdy ma jakiegoś bzika. Tylko narratorce animacji wydaje się, że jest jedyną normalną osobą w zwariowanej rodzinie. Czy aby na pewno? Wykorzystująca czarny humor animacja w przerysowany sposób przedstawia nasze obsesje i uporczywe dążenie do realizacji marzeń. W krzywym zwierciadle ukazuje także proces tworzenia sztuki i wyzwalania z siebie pokładów kreatywności.

Zwiastun filmu „Kwestia smaku”

Spis treści


pozycjonowanie stron www Częstochowa, Katowice, Warszawa

Od 15 lat "MIG hosting" z Częstochowy skutecznie pozycjonuje strony internetowe – podnosimy biznes Klientów na wyższy poziom. Działamy zdalnie na terenie całego kraju. Pozycjonujemy strony www, sklepy internetowe. Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych. Wykonujemy audyty stron, analizujemy ruch i frazy do pozycjonowania. Tworzymy strony, blogi, sklepy www, instalujemy certyfikaty bezpieczeństwa SSL. Napisz na biuro@natopie.pl podając adres swojej strony.

Kwestia smaku / Affairs of the Art

rok produkcji filmu: 2021, 16 min.

Euro Super Days w RTV EURO AGD

Każdy kolejny produkt taniej. Piąty produkt nawet za 1 zł!
Promocja w dniach 23.02 - 5.03.2024 r.

Szczegóły promocji- kliknij

reżyseria: Joanna Quinn
scenariusz: Les Mills
gatunek: Krótkometrażowy / Animacja dla dorosłych
produkcja: Kanada / Wielka Brytania
premiera: 29 stycznia 2021 (świat)
nagrody: Film dostał 1 nagrodę i 4 nominacje

Grand Prix – Złoty Jabberwocky, Plebiscyt Publiczności : AFFAIRS OF THE ART / KWESTIA SMAKU, reż. Joanna Quinn, Kanada 2021, 16’
nominacja do Oscara

Jak wiele obsesji może mieć jedna rodzina? W Kwestii smaku Joanny Quinn i Lesa Millsa ponownie spotykamy Beryl, która wyjawia swoją obsesję rysowania, ale też ujawnia liczne uzależnienia pozostałych członków swojej ekscentrycznej rodziny, takie jak: marynowanie, zbieranie gwintów czy wypychanie zwierząt. „Kwestia smaku”nominowana do Oscara  w kategorii najlepszy krótkometrażowy film animowany.

Related Posts