Urząd Miasta Częstochowy wstrzymuje bezpośrednią obsługę interesantów

by biuro
Urząd Miasta Częstochowy dziś 13 marca (piątek) od godz. 13 do odwołania wstrzymuje bezpośrednią obsługę interesantów. Wyjątkiem będzie referat zgonów w Urzędzie Stanu Cywilnego. Urząd oczywiście nadal pracuje by – w miarę możliwości – załatwiać sprawy mieszkańców drogą elektroniczną i telefoniczną.
Decyzja podyktowana jest dynamicznym wzrostem zagrożenia koronawirusem i troską o zdrowie mieszkańców. W związku z tym władze miasta po decyzji o ograniczeniu obsługi interesantów były zmuszone podjąć decyzję o zamknięciu UM dla osób z zewnątrz.
Decyzja dotyczy wszystkich jednostek urzędu, w tym głównych budynków przy ul. Śląskiej i Waszyngtona, wyjątkiem jest referat zgonów w Urzędzie Stanu Cywilnego przy ul. Focha.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności, spowodowane stanem wyższej konieczności i liczymy na zrozumienie…
Wykonawcy robót i interesanci Wydziału Geodezji i Kartografii Urzędu Miasta muszą liczyć się z ograniczeniami w pracy jednostki. Do odwołania zostaje zawieszona bezpośrednia obsługa.
Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.
Dział Usług Zewnętrznych informuje:
Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo publiczne zostały wprowadzone ograniczenia w dostępności przez mieszkańców do biura Działu Usług Zewnętrznych przy ul. Nowowiejskiego 10/12.
W okresie od 16.03.2020r. do 31.03.2020r. większość naszych pracowników będzie wykonywać pracę zdalną, dlatego prosimy o kontaktowanie się z nami za pomocą:
– telefonu: 34 322 60 37
– poczty elektronicznej: duz@czpk.czest.pl
Jednocześnie informujemy, iż w okresie od 16.03.2020r. do 31.03.2020r. nie będą wydawaneworki big-bag na odpady remontowo – budowlane.

Related Posts