Wiedźmin 2

Promocje:

Konsola Microsoft Xbox 360 Premium Slim 250GB + Forza 4 + Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Z kodem rabatowym 0E7CCN wysyłka GRATIS! – Microsoft Xbox 360 to najlepsza konsola, wyróżniająca się ekskluzywną obudową. Oferuje ona między innymi duży dysk twardy (250GB). Ponadto konsola jest wyposażona w port HDMI. Natychmiast po rozpakowaniu oferuje również wydajny procesor z trzema rdzeniami, kinowy format obrazu 16:9, antyaliasing wygładzający grafikę, dźwięk Full Surround i odtwarzanie dysków DVD z możliwością zwiększenia rozdzielczości obrazu. W skład zestawu wchodzą bezprzewodowy kontroler oraz gra Forza 4 oraz Kupon na Wiedźmin 2:Zabójcy Królów (gra do pobrania).

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – Edycja Premium na PC

Wiedźmin – Andrzej Sapkowski – Sześcioksiąg sagi o wiedźminie – mistrzu miecza i fachowcu czarostwa strzegącym moralnej i biologicznej równowagi w czarownym świecie fantasy. Komplet składa się z sześciu tomów. Są to: „Ostatnie życzenie, miecz przeznaczenia”, „Krew elfów”, „Czas pogardy”, „Chrzest ognia”, „Wieża jaskółki”…

Wiedźmin Edycja Rozszerzona na PC – *Edycja Rozszerzona* Pierwsza gra komputerowa na podstawie prozy Andrzeja Sapkowskiego! Wielowątkowa, intrygująca fabuła gry oparta na bestsellerowej powieści. Widowiskowy, tętniący życiem świat, oparty o silnik mistrzów gatunku cRPG – BioWare – gwarantuje rozgrywkę na najwyższym poziomie. Realistyczny, wzorowany na średniowiecznych traktatach system walki, zrealizowano z rozmachem dzięki technologii motion capture. Rzuć wyzwanie przeznaczeniu i odkryj świat, w którym nie istnieje prosty podział na dobro i zło, a ludzie często okazują się gorsi niż potwory. Stań się częścią legendy, która nie ma zakończenia…

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów- Edycja Rozszerzona na X360 PL – Wiedźmin 2: Zabójcy Królów- Edycja Rozszerzona na X360 to porywający Action-RPG, dzięki któremu możemy ponownie złożyć wizytę w fascynującym świecie stworzonym w wyobraźni Andrzeja Sapkowskiego. Edycja Rozszerzona zawiera dodatkowe zadania oferujące cztery godzin zabawy (rozbudowano trzeci akt gry), poprawiony interfejs użytkownika, udoskonaloną pracę kamery, nowe intro, a także nowe przerywniki filmowe trwające ponad pół godziny i nowe animacje.

Wiedźmin. Tom 7. Pani Jeziora – Andrzej Sapkowski

Wiedźmin. Miecz przeznaczenia. Część 2. Książka audio CD MP3 – Andrzej Sapkowski

Wiedźmin. Miecz przeznaczenia. Część 1. Książka audio CD MP3 – Andrzej Sapkowski

Zabójcy Królów to gra cRPG, autorstwa polskiego studia CD Projekt RED, osadzona w świecie wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego. Pierwsza część Wiedźmina sprzedała się w ilości 1,2 mln egzemplarzy i zdobyła około ponad 100 nagród branżowych.

Akcja gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów rozpoczyna się zaraz po wydarzeniach ukazanych w pierwowzorze. Gracz ponownie wciela się w Geralta z Rivii – wiedźmina, który uratował życie króla Foltesta i tym samym wplątał się w świat politycznych intryg królestwa Temerii, pomagając zdusić powstanie wzniecone przez Zakon Płonącej Róży. Zadaniem głównego bohatera jest ustalenie tożsamości grupy zabójców odpowiedzialnych za morderstwa dokonane na władcach Królestw Północy. Jakie są ich zamiary? Co łączy ich z wiedźminami? Odpowiedzi na to pytanie będziemy szukać wzdłuż rzeki Pontar, aż do rozrywanego konfliktami pogranicza Temerii, Kaedwen i Aedrin.

Poszczególne decyzje, które podejmujemy w trakcie rozgrywki, doprowadzają do jednego z szesnastu zakończeń fabularnych. Sam scenariusz zostanie przedstawiony za pomocą filmików przerywnikowych o łącznej długości 2,5 godziny, czyli dwa razy więcej niż w pierwszym Wiedźminie. Co ciekawe, w grze pojawił się system retrospekcji – w płynny sposób otrzymujemy informacje na temat naszych przeszłych wyborów i teraźniejszości.

Tym razem protagoniście pomagają rozmaite postacie, każda z nich posiada własne motywacje i zamiary. Wśród NPC znajdziemy zwykłych ludzi, żołnierzy, potężnych magów, władców i ich zabójców. To, kogo spotkamy na naszej drodze i jaki będzie miał stosunek do Geralta z Rivii, zależy wyłącznie od poczynań gracza – każda decyzja ma wpływ na zachowanie mieszkańców świata gry.

Autorzy główny nacisk kładą na liczne usprawnienia w rozgrywce. Geralt, niczym Ezio z Assassin’s Creed, może chodzić po dachach, co otwiera przed graczem nowe możliwości rozwiązywania zadań. Bohater otrzymał także do dyspozycji nowy, szósty znak. Co ważne, wchodzenie do pomieszczeń nie jest poprzedzone ekranem ładowania. Generalnie twórcy dużo uwagi poświęcili optymalizacji.

Ponadto oprawa wizualna jest generowana przez zupełnie nowy silnik – RED Engine, przygotowany przez studio CD Projekt RED na potrzeby Wiedźmina 2, gdyż Aurora wykorzystana w pierwowzorze stawiała przed twórcami liczne ograniczenia. Producenci korzystają także z Havoka, czyli technologii odpowiedzialnej za wierne odwzorowanie praw fizyki. Dużo uwagi poświęcono również przebudowie systemu dnia i nocy.

Zmodyfikowano również system walki (starcia z wrogami są bardzo krwawe, dynamiczne, wymagają zastosowania odpowiedniej taktyki i opierają się na zasadzie Quick Time Event – należy wciskać wskazany przycisk we właściwym momencie), poprawiono algorytmy Sztucznej Inteligencji postaci niezależnych, które reagują na poczynania gracza w wirtualnym świecie, a także całkowicie zmieniono sposób wyświetlania dialogów głównego bohatera z napotkanymi postaciami, stosując dynamiczną kamerę.

Zabójcy Królów (The Witcher 2: Assassins of Kings) na platformę PC Windows.

producent gry: CD Projekt Red Studio, wydawca gry: Namco Bandai Games, dystrybutor PL: CD Projekt

Skład Edycji Premium Wiedźmin 2: Zabójcy Królów:

  • DVD z grą: DVD z grą Wiedźmin 2: Zabójcy Królów
  • Specjalne „Making-of” DVD: Materiały filmowe związane z grą – niepublikowany wcześniej film o powstawaniu gry ,zwiastuny, dzienniki deweloperskie, nagrania z rozgrywki, wywiady.
  • Ścieżka dźwiękowa: Płyta CD z utworami wykorzystanymi w grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów
  • Mapa: Dwustronna drukowana mapa świata gry.
  • Przewodnik: Poradnik do gry, przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy.
  • Instrukcja: Opis podstawowych zasad rozgrywki, sterowania oraz opcji gry
  • Pamflet i moneta: Koperta zawierając list i monetę stanowiące ważny element historii opowiedzianej w grze
  • Papercraft: Dwie papierowe figurki – Geralt oraz losowa postać z gry do samodzielnego złożenia
  • Ekskluzywne pudełko: Stylowe, efektowne etui mieszczące całą zawartość edycji Premium

zalecane ograniczenie wiekowe: od 18 lat
wersja językowa: polska
data wyd.: 2011
firma: CD Projekt
platforma: PC nośnik: DVD

Related Posts