Porady

Obojętnie, czy dopiero zaczynasz z The Sims™ 3, czy jesteś doświadczonym graczem poszukującym krótkich wskazówek, które wzbogacają rozgrywkę, mamy kilka pomysłów, jak ulepszyć Twoją grę. Od stworzenia Sima, przez rozwój umiejętności, do porozumiewania się z duchami – czytaj dalej, aby poznać kilka krótkich wskazówek, które mogą wiele zmienić.

Tworzenie Simów o wspaniałych osobowościach!

Niektóre cechy wykluczają się nawzajem, takie jak „Artystyczny” oraz „Nie znosi sztuki”. Jeśli wybierzesz jedną z nich, nie można będzie wybrać drugiej. Niektóre grupy wiekowe także wykluczają dostęp do pewnych cech. Na przykład, małe dziecko nie może być Flirciarzem.

Daj swojemu Simowi cechę „Przewrażliwiony”, aby o 20 procent zwiększyć wpływ każdego nastrójnika. Jeśli zadbasz o to, by dostawał pozytywne nastrójniki, ogólny nastrój Sima będzie fenomenalny.
Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja!

To, gdzie mieszkają Twoi Simowie, ma wielkie znaczenie, zatem gdy kupujesz posiadłość, weź pod uwagę ich potrzeby. Jeśli Twój Sim jest bardzo towarzyski, przeprowadź się do tętniącej życiem okolicy z innymi rodzinami. Jeśli Twój Sim lubi wędkowanie, może przeprowadzisz się na parcelę przy Ulicy Wodospadowej? Simowie, którzy lubią pracę w ogrodzie, powinni upewnić się, że na ich parceli jest dość miejsca do uprawy warzyw.

Drugą częścią składową każdej lokalizacji jest widok. Możliwość oglądania plaży zapewnia nastrójnik „Piękny widok”, podczas gdy mniejsza parcela z widokiem na ścianę salonu Twojego sąsiada jest mniej przyjemna.
Doskonalenie umiejętności

Chcąc przyśpieszyć proces rozwoju, wydaj swoje Punkty Szczęścia Życiowego na Nagrodę Życiową „Szybka Nauka”. To zwiększy tempo rozwoju umiejętności do końca życia Sima.

Simowie, którzy rozwijają Charyzmę, zwiększają skuteczność interakcji towarzyskich w pracy, takich jak „Spotkaj się ze współpracownikami” albo „Podlizuj się szefowi”. Gdy tylko użyjesz pozytywnej interakcji towarzyskiej, Charyzma dostanie niewielką premię.

Logika pomaga uczniom szybciej odrabiać lekcje. Użycie interakcji „Poproś o pomoc przy odrabianiu lekcji” także przyśpiesza pracę nad lekcjami, dopóki pomagający Sim ma dobry nastrój.
– to czyni różnicę

To dopiero gotowanie!

Jest coś, co sprawi, że kariera kulinarna Twojego Sima jeszcze skuteczniej zapewni zadowolenie rodziny: powtarzanie przepisów. Nie przejmuj się, czy Simowie nie poczują się rozczarowani jedząc wciąż ten sam posiłek. Nie ma negatywnego nastrójnika „Znowu hot-dogi?!?”

Ponadto, im częściej Twój Sim przygotowuje określony przepis, tym lepiej go przyrządza – i potrawa wychodzi lepsza. Ta drugorzędna umiejętność jest niewidoczna, ale śledzona przez grę. Jeśli Twój Sim wciąż przygotowuje gofry, pewnego dnia udoskonali swój przepis i stworzy doskonałe gofry! Gofry tak smakowite, że Simowie jedząc je dostaną taką samą premię do nastroju, jakby konsumowali dania wykwintnej kuchni.

Miłość jest ślepa

Romansowanie w Sunset Valley nie stawia przeszkód żadnej płci. Simowie tej samej płci mogą być w związku romantycznym, jeśli tak się nimi pokieruje. Jedynymi czynnikami, które mogą uniemożliwić dwójce Simów zakochanie się w sobie i nawiązanie relacji romantycznych, są wiek i pokrewieństwo. Rodzeństwo oraz dzieci/rodzice nie mogą nawiązywać romantycznych związków ze sobą. Jest to niedostępne także dla Simów znacząco różniących się wiekiem, na przykład nastolatka i dorosłego lub starszego Sima. Małe dzieci i dzieci w ogóle nie mają związków romantycznych – dopóki nie osiągną wieku nastoletniego.
Manipulowanie nastrójnikami

Wiele nastrójników jest bezpośrednio powiązanych z cechami Simów. Jeśli Twój Sim jest samotnikiem, zapewne zobaczysz nastrójnik „Zbyt duży tłum”, gdy będziesz na przyjęciu.

Rozpalenie ognia wywołuje nastrójnik „Przyjemny ogień”, który dodaje 10 punktów do aktualnego nastroju Twojego Sima. Grzanie się Sima przy ogniu zapewnia nastrójnik „Ogrzany”, który dodaje 25 punktów do aktualnego nastroju. Zatem śmiało, dorzuć do ognia!

Wyślij swojego Sima do kina, aby obejrzał film wieczorem przed dniem pracy, a dostanie silny nastrójnik „Po dobrym filmie”, który utrzymuje się przez prawie cały następny dzień.
Na ryby

Szukasz ryby określonego rodzaju? Rybę-robota można złowić tylko w stawie w Ośrodku Naukowym Firmy Landgraaba. Rybę-wampira można złowić tylko w stawie na cmentarzu. Najlepszy czas na łowienie to między 4 a 6 rano. To właśnie wtedy biorą najlepsze i największe ryby!

REKLAMA:

Reklama na samochodach. Agencja Reklamowa Demo od ponad 20 lat zajmuje się oklejaniem samochodów folią, reklamą na samochodach. Oklejamy całe floty pojazdów firmowych - samochody osobowe, dostawcze, tiry, cysterny. Oklejamy samochody w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i innych miastach. Każdego dnia widoczne na ulicach oklejone pojazdy zwiększają świadomość marki, umacniają pozycję rynkową, zachęcają do zakupu i budzą emocje. Reklama na samochodzie to ekonomiczny, trwały i prestiżowy sposób na zaistnienie w świadomości Odbiorcy.

mobil garázs. Mobilgarázs árak. A cégünk többéves tapasztalattal rendelkezik mobilgarázsok, acélgarázsok, raktárok, tárolóépületek, szerkezetek és melléképületek előállításában. Termékeink tökéletesen beválnak különálló épületként, illetve a meglévő ház vagy épület szerves részeként is.
Polecamy:

Adwokat od zasiedzenia Warszawa Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Zubrzycka-Zięba. Kancelaria Radcowska świadczy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców i osób fizycznych na Tarchominie, Białołęce, Woli i w Centrum Warszawy. Oferuje kompleksową obsługę prawną firm, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółek prawa handlowego. Radca prawny Iwona Zubrzycka – Zięba to profesjonalne porady prawne dla przedsiębiorstw, firm, osób fizycznych, porady on line i e-sąd. Reprezentowanie wspólnoty mieszkaniowej we wszelkiego rodzaju sprawach sądowych, w tym w postępowaniach przeciwko wykonawcom robót budowlanych oraz dostawcom mediów.

Related Posts