Porady

Obojętnie, czy dopiero zaczynasz z The Sims™ 3, czy jesteś doświadczonym graczem poszukującym krótkich wskazówek, które wzbogacają rozgrywkę, mamy kilka pomysłów, jak ulepszyć Twoją grę. Od stworzenia Sima, przez rozwój umiejętności, do porozumiewania się z duchami – czytaj dalej, aby poznać kilka krótkich wskazówek, które mogą wiele zmienić.

Tworzenie Simów o wspaniałych osobowościach!

Niektóre cechy wykluczają się nawzajem, takie jak „Artystyczny” oraz „Nie znosi sztuki”. Jeśli wybierzesz jedną z nich, nie można będzie wybrać drugiej. Niektóre grupy wiekowe także wykluczają dostęp do pewnych cech. Na przykład, małe dziecko nie może być Flirciarzem.

Daj swojemu Simowi cechę „Przewrażliwiony”, aby o 20 procent zwiększyć wpływ każdego nastrójnika. Jeśli zadbasz o to, by dostawał pozytywne nastrójniki, ogólny nastrój Sima będzie fenomenalny.
Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja!

To, gdzie mieszkają Twoi Simowie, ma wielkie znaczenie, zatem gdy kupujesz posiadłość, weź pod uwagę ich potrzeby. Jeśli Twój Sim jest bardzo towarzyski, przeprowadź się do tętniącej życiem okolicy z innymi rodzinami. Jeśli Twój Sim lubi wędkowanie, może przeprowadzisz się na parcelę przy Ulicy Wodospadowej? Simowie, którzy lubią pracę w ogrodzie, powinni upewnić się, że na ich parceli jest dość miejsca do uprawy warzyw.

Wynajem łodzi, motorówek Zegrze. Wynajem łodzi motorowych bez patentu oraz skuterów wodnych nad Zagrzem - tel. 792 792 610.

Drugą częścią składową każdej lokalizacji jest widok. Możliwość oglądania plaży zapewnia nastrójnik „Piękny widok”, podczas gdy mniejsza parcela z widokiem na ścianę salonu Twojego sąsiada jest mniej przyjemna.
Doskonalenie umiejętności

Chcąc przyśpieszyć proces rozwoju, wydaj swoje Punkty Szczęścia Życiowego na Nagrodę Życiową „Szybka Nauka”. To zwiększy tempo rozwoju umiejętności do końca życia Sima.

Simowie, którzy rozwijają Charyzmę, zwiększają skuteczność interakcji towarzyskich w pracy, takich jak „Spotkaj się ze współpracownikami” albo „Podlizuj się szefowi”. Gdy tylko użyjesz pozytywnej interakcji towarzyskiej, Charyzma dostanie niewielką premię.

Logika pomaga uczniom szybciej odrabiać lekcje. Użycie interakcji „Poproś o pomoc przy odrabianiu lekcji” także przyśpiesza pracę nad lekcjami, dopóki pomagający Sim ma dobry nastrój.
– to czyni różnicę

pozycjonowanie stron www Częstochowa, Katowice, Warszawa

Od 15 lat "MIG hosting" z Częstochowy skutecznie pozycjonuje strony internetowe – podnosimy biznes Klientów na wyższy poziom. Działamy zdalnie na terenie całego kraju. Pozycjonujemy strony www, sklepy internetowe. Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych. Wykonujemy audyty stron, analizujemy ruch i frazy do pozycjonowania. Tworzymy strony, blogi, sklepy www, instalujemy certyfikaty bezpieczeństwa SSL. Napisz na biuro@natopie.pl podając adres swojej strony.

To dopiero gotowanie!

Jest coś, co sprawi, że kariera kulinarna Twojego Sima jeszcze skuteczniej zapewni zadowolenie rodziny: powtarzanie przepisów. Nie przejmuj się, czy Simowie nie poczują się rozczarowani jedząc wciąż ten sam posiłek. Nie ma negatywnego nastrójnika „Znowu hot-dogi?!?”

Ponadto, im częściej Twój Sim przygotowuje określony przepis, tym lepiej go przyrządza – i potrawa wychodzi lepsza. Ta drugorzędna umiejętność jest niewidoczna, ale śledzona przez grę. Jeśli Twój Sim wciąż przygotowuje gofry, pewnego dnia udoskonali swój przepis i stworzy doskonałe gofry! Gofry tak smakowite, że Simowie jedząc je dostaną taką samą premię do nastroju, jakby konsumowali dania wykwintnej kuchni.

Miłość jest ślepa

Romansowanie w Sunset Valley nie stawia przeszkód żadnej płci. Simowie tej samej płci mogą być w związku romantycznym, jeśli tak się nimi pokieruje. Jedynymi czynnikami, które mogą uniemożliwić dwójce Simów zakochanie się w sobie i nawiązanie relacji romantycznych, są wiek i pokrewieństwo. Rodzeństwo oraz dzieci/rodzice nie mogą nawiązywać romantycznych związków ze sobą. Jest to niedostępne także dla Simów znacząco różniących się wiekiem, na przykład nastolatka i dorosłego lub starszego Sima. Małe dzieci i dzieci w ogóle nie mają związków romantycznych – dopóki nie osiągną wieku nastoletniego.
Manipulowanie nastrójnikami

Wiele nastrójników jest bezpośrednio powiązanych z cechami Simów. Jeśli Twój Sim jest samotnikiem, zapewne zobaczysz nastrójnik „Zbyt duży tłum”, gdy będziesz na przyjęciu.

Rozpalenie ognia wywołuje nastrójnik „Przyjemny ogień”, który dodaje 10 punktów do aktualnego nastroju Twojego Sima. Grzanie się Sima przy ogniu zapewnia nastrójnik „Ogrzany”, który dodaje 25 punktów do aktualnego nastroju. Zatem śmiało, dorzuć do ognia!

Wyślij swojego Sima do kina, aby obejrzał film wieczorem przed dniem pracy, a dostanie silny nastrójnik „Po dobrym filmie”, który utrzymuje się przez prawie cały następny dzień.
Na ryby

Szukasz ryby określonego rodzaju? Rybę-robota można złowić tylko w stawie w Ośrodku Naukowym Firmy Landgraaba. Rybę-wampira można złowić tylko w stawie na cmentarzu. Najlepszy czas na łowienie to między 4 a 6 rano. To właśnie wtedy biorą najlepsze i największe ryby!

Related Posts