Pierwsze urodziny aquaparku w Częstochowie – atrakcje

by biuro

Z tej okazji w najbliższą sobotę i niedzielę – 3 i 4 września – w obiekcie przy ul. Dekabrystów czeka na nas mnóstwo atrakcji. Choć na co dzień też ich nie brakuje.  

W najbliższy weekend będą czekać na gości m.in. nowy dmuchany tor wodny, aqua-aerobik dla seniorek i seniorów, zabawy w wodzie dla dzieci czy zawody na wodnym torze przeszkód. Jak zapowiada MOSiR, tor przeszkód będzie w konfiguracji nieco bardziej zaawansowanej, niż ten, z którego można było skorzystać w ostatni Dzień Dziecka.

Będzie można też wziąć udział w seansie saunowym czy zafundować sobie minimasaż. Ponadto zaplanowano konkursy z nagrodami, niespodzianki w szafkach oraz… tort. Bo to przecież urodziny!

Administratorzy fanpage’u Parku Wodnego zapraszają, aby w tym tygodniu szczególnie śledzić zamieszczane tam informacje. Wiadomo, że w ramach urodzinowej promocji za trzygodzinny bilet zapłacimy tyle, co za dwugodzinny.


pozycjonowanie stron www Częstochowa, Katowice, Warszawa

Od 15 lat "MIG hosting" z Częstochowy skutecznie pozycjonuje strony internetowe – podnosimy biznes Klientów na wyższy poziom. Działamy zdalnie na terenie całego kraju. Pozycjonujemy strony www, sklepy internetowe. Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych. Wykonujemy audyty stron, analizujemy ruch i frazy do pozycjonowania. Tworzymy strony, blogi, sklepy www, instalujemy certyfikaty bezpieczeństwa SSL. Napisz na biuro@natopie.pl podając adres swojej strony.

Warto też zaglądać na stronę internetową Parku Wodnego w Częstochowie.

Euro Super Days w RTV EURO AGD

Każdy kolejny produkt taniej. Piąty produkt nawet za 1 zł!
Promocja w dniach 23.02 - 5.03.2024 r.

Szczegóły promocji- kliknij

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do jak najliczniejszego świętowania!

aquapark częstochowa

Related Posts