Folkfest w Blachowni – Irish, Folk, Szanty – 28 maja

by biuro

Przez ostatnie dwa lata pandemia nie pozwalała na realizację FOLK FESTU, więc z tym większą radością zapraszamy Was 28 maja do Blachowni.

Obok części muzycznej i pokazów tańca irlandzkiego, nie zabraknie wielu atrakcji. Wśród nich min wesołe miasteczko, strefa dla najmłodszych  i część gastronomiczna. Impreza odbędzie się w ramach Dni Blachowni pod honorowym patronatem Burmistrz Blachowni pani Sylwii Szymańskiej. Rezerwujcie czas w sobotę 28 maja i do zobaczenia pod sceną.

Już dziś zapraszamy Mieszkanki i Mieszkańców Gminy Blachownia oraz odwiedzających nas gości na święto naszego samorządu – Dni Blachowni.
W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa festiwal w rytmie muzyki irish, folk i szanty. Gwiazdą wieczoru będzie niezwykle utalentowany wokalista Łukasz Łyczkowski 5 RANO.
Szanowni Mieszkańcy, Dni Blachowni w naszym mieście przewidujemy na 28 maja!
Dzień wcześniej odbędzie się uroczysta gala wręczenie statuetek Burmistrza Blachowni „Blachowniańskie Łabędzie”.
Oprócz planowanych koncertów zapraszamy oczywiście do strefy zabaw dla dzieci, strefy gastro i wielu innych atrakcji!

Sprzęt pływający na zalewie w Blachowni już dostępny!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Blachowni udostępnił sprzęt pływający czyli rowery wodne i kajaki.

Wypożyczalnia znajduje się, jak co roku, przy południowym brzegu zalewu. Serdecznie zapraszamy Mieszkanki i Mieszkańców gminy oraz odwiedzających Blachownię do korzystania z atrakcji. Wypożyczalnia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00 – 20:00 oraz w soboty, niedzielę i święta od 10:00 do 20:00.

Related Posts

Szambo betonowe