Przypominamy, że już w przyszłym tygodniu, tj. we wtorek 17 października o godzinie 10.00 odbędzie się „Festiwal Piosenki Podwórkowej – IV edycja Ogólnopolska”, w Hali Żużlowej w Częstochowie.

Liczymy na Państwa obecność, która dotychczas nas nie zawiodła i mamy nadzieję, że pojawicie się także i tym razem. Oczywiście, zachęcamy do rozpowszechnienia tej wiadomości na Państwa portalach.

Ta radosna, muzyczna impreza ma na celu krzewienie kultury i folkloru, jednocześnie włączając osoby z niepełnosprawnościami do aktywnego uczestnictwa, podniesienia ich kompetencji kulturalnych oraz zmniejszenia barier dostępu do kultury.

Swoją obecność w wydarzeniu zadeklarowało aż 800 osób z niepełnosprawnościami! Będzie im towarzyszyć publiczność, wraz z rodzicami i opiekunami.

Pojawią się także znane osobistości częstochowskiego świata kultury: Olek Klepacz, Yanina Iwański, Michał Rorat oraz Mariusz Chrząstek. Gościem specjalnym będzie Stanisław Karpiel Bułecka – znany, polski piosenkarz, który tym razem zasiądzie w jury konkursu. Festiwal, jak co roku poprowadzi Ireneusz Bieleninik.

Organizatorem wydarzenia jest Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Częstochowie.

Kontakt:
Biuro Zarządu
ul. Nowowiejskiego 4
42-217 Częstochowa
tel.: 509381391, 693571988

O nas:

PSONI to jedna z najprężniej działających w subregionie północnym województwa śląskiego organizacji pozarządowych, od 58 lat wspierająca osoby niepełnosprawne, ich rodziny oraz opiekunów.

Doświadczenie stowarzyszenia i autentyczne zaangażowanie jego przedstawicieli w niesienie pomocy przekłada się na realizację wielu projektów i zadań, które zapewniają codzienne wsparcie wszystkim grupom wiekowym.

Więcej o stowarzyszeniu: www.psoni.czest.pl

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych: https://www.facebook.com/PSONI.CZESTOCHOWA/Do zobaczenia!

PSONI koło w Częstochowie

UL. NOWOWIEJSKIEGO 4, 42-217 CZĘSTOCHOWA

Related Posts