FESTIWAL KOLORÓW W CZĘSTOCHOWIE – 27.08.2017

by biuro

OFICJALNY FESTIWAL KOLORÓW W CZĘSTOCHOWIE! Już 27 sierpnia, Park Lisiniec! Start o 15:00!

Festiwal Kolorów (Festival of Colours) to największa kolorowa impreza w Polsce popularna zabawa polegająca na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi różnokolorowych proszków, które tworzą wielką chmurę barw! Festiwal wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze!
O co nam chodzi?

Pragniemy zorganizować najbardziej kolorowe dni w historii! Spontaniczne i radosne wydarzenie, gdzie w umówionym miejscu i o ustalonym czasie wszyscy wyrzucimy w powietrze kolorowy proszek! Dołącz do nas! Daj się ponieść!

Chcesz zorganizować Festiwal Kolorów w swoim mieście? Zgłoś się do nas na kontakt@festiwalkolorow.pl 🙂


pozycjonowanie stron www Częstochowa, Katowice, Warszawa

Od 15 lat "MIG hosting" z Częstochowy skutecznie pozycjonuje strony internetowe – podnosimy biznes Klientów na wyższy poziom. Działamy zdalnie na terenie całego kraju. Pozycjonujemy strony www, sklepy internetowe. Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych. Wykonujemy audyty stron, analizujemy ruch i frazy do pozycjonowania. Tworzymy strony, blogi, sklepy www, instalujemy certyfikaty bezpieczeństwa SSL. Napisz na biuro@natopie.pl podając adres swojej strony.

Taki Festiwal udało nam się zorganizować w ubiegłym roku aż 29 razy: w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Toruniu, Warszawie…. i wielu innych. Teraz kolej na inne miasta!

Euro Super Days w RTV EURO AGD

Każdy kolejny produkt taniej. Piąty produkt nawet za 1 zł!
Promocja w dniach 23.02 - 5.03.2024 r.

Szczegóły promocji- kliknij

 

Incoming search terms:

  • festiwal kolorow czestochowa 2017

Related Posts