Festiwal Dmuchańców – Park Lisiniec w Częstochowie

by biuro

Park Lisiniec – Festiwal Dmuchańców – 16-17 lipca 2022

Częstochowa
Sobota: 11:00-22:00 Niedziela: 11:00-22:00

Już w najbliższy weekend (16-17 lipiec 2022 r.) na terenie Parku Lisiniec w Częstochowie odbędzie się Festiwal Dmuchańców, który będzie istnym rajem dla każdego dziecka!
Mamy coś dla małych i dużych, starszych i młodszych, od małych trampolin do wielkich zamków!
Kiedy już się wyszalejesz i opadniesz z sił, tuż obok będziesz mógł zwiedzić najdalsze zakątki kulinarne świata dzięki strefie foodtrucków i naładować przy tym baterie ponownie!

Najmłodsi będą mogli wyszaleć się dmuchańcach z bajkowymi postaciami, a starsi także znajdą atrakcje, w których będą mogli dać upust energii. Dmuchańce dla małych i dużych, starszych i młodszych, od małych zjeżdżalni do wielkich zamków!
Dodatkowo organizatorzy zapewnili wiele darmowych konkursów z nagrodami, które organizowane będą przez cały weekend!

Szambo betonowe 10 m3

Produkcja, sprzedaż, montaż, transport piwnic betonowych, szamb betonowych 10 m3 i większych, szamba betonowe jedno i wielokomorowe, zbiorniki betonowe, kanały betonowe samochodowe - oferuje BET-DAM. Nasze zbiorniki posiadają atesty PZH i aprobatę techniczną ITB przez co nie ma problemu z uzyskaniem odbioru budynków.

Zamki dmuchane, dmuchańce

Kolejną niezapomnianą atrakcją będą animacje dla dzieci! Najmłodsi będą mogli skorzystać z malowania twarzy, plecenia kolorowych warkoczy czy nawet zrobić sobie tatuaż!
To wszystko już w najbliższy weekend!

Organizatorami wydarzenia są:
Częstokocham
StudioPromo – Agencja Kreatywnego Marketingu i Reklamy
FlashBox

Related Posts

Szambo betonowe