Festiwal Dmuchańców – Park Lisiniec w Częstochowie

by biuro

Park Lisiniec – Festiwal Dmuchańców – 16-17 lipca 2022

Częstochowa
Sobota: 11:00-22:00 Niedziela: 11:00-22:00

Już w najbliższy weekend (16-17 lipiec 2022 r.) na terenie Parku Lisiniec w Częstochowie odbędzie się Festiwal Dmuchańców, który będzie istnym rajem dla każdego dziecka!
Mamy coś dla małych i dużych, starszych i młodszych, od małych trampolin do wielkich zamków!
Kiedy już się wyszalejesz i opadniesz z sił, tuż obok będziesz mógł zwiedzić najdalsze zakątki kulinarne świata dzięki strefie foodtrucków i naładować przy tym baterie ponownie!

Najmłodsi będą mogli wyszaleć się dmuchańcach z bajkowymi postaciami, a starsi także znajdą atrakcje, w których będą mogli dać upust energii. Dmuchańce dla małych i dużych, starszych i młodszych, od małych zjeżdżalni do wielkich zamków!
Dodatkowo organizatorzy zapewnili wiele darmowych konkursów z nagrodami, które organizowane będą przez cały weekend!

Zamki dmuchane, dmuchańce

Kolejną niezapomnianą atrakcją będą animacje dla dzieci! Najmłodsi będą mogli skorzystać z malowania twarzy, plecenia kolorowych warkoczy czy nawet zrobić sobie tatuaż!
To wszystko już w najbliższy weekend!

Organizatorami wydarzenia są:
Częstokocham
StudioPromo – Agencja Kreatywnego Marketingu i Reklamy
FlashBox

REKLAMA:

Reklama na samochodach. Agencja Reklamowa Demo od ponad 20 lat zajmuje się oklejaniem samochodów folią, reklamą na samochodach. Oklejamy całe floty pojazdów firmowych - samochody osobowe, dostawcze, tiry, cysterny. Oklejamy samochody w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i innych miastach. Każdego dnia widoczne na ulicach oklejone pojazdy zwiększają świadomość marki, umacniają pozycję rynkową, zachęcają do zakupu i budzą emocje. Reklama na samochodzie to ekonomiczny, trwały i prestiżowy sposób na zaistnienie w świadomości Odbiorcy.

mobil garázs. Mobilgarázs árak. A cégünk többéves tapasztalattal rendelkezik mobilgarázsok, acélgarázsok, raktárok, tárolóépületek, szerkezetek és melléképületek előállításában. Termékeink tökéletesen beválnak különálló épületként, illetve a meglévő ház vagy épület szerves részeként is.
Polecamy:

Adwokat od zasiedzenia Warszawa Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Zubrzycka-Zięba. Kancelaria Radcowska świadczy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców i osób fizycznych na Tarchominie, Białołęce, Woli i w Centrum Warszawy. Oferuje kompleksową obsługę prawną firm, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółek prawa handlowego. Radca prawny Iwona Zubrzycka – Zięba to profesjonalne porady prawne dla przedsiębiorstw, firm, osób fizycznych, porady on line i e-sąd. Reprezentowanie wspólnoty mieszkaniowej we wszelkiego rodzaju sprawach sądowych, w tym w postępowaniach przeciwko wykonawcom robót budowlanych oraz dostawcom mediów.

Related Posts