Festiwal Dmuchańców – Park Lisiniec w Częstochowie

by biuro

Park Lisiniec – Festiwal Dmuchańców – 16-17 lipca 2022

Częstochowa
Sobota: 11:00-22:00 Niedziela: 11:00-22:00

Już w najbliższy weekend (16-17 lipiec 2022 r.) na terenie Parku Lisiniec w Częstochowie odbędzie się Festiwal Dmuchańców, który będzie istnym rajem dla każdego dziecka!
Mamy coś dla małych i dużych, starszych i młodszych, od małych trampolin do wielkich zamków!
Kiedy już się wyszalejesz i opadniesz z sił, tuż obok będziesz mógł zwiedzić najdalsze zakątki kulinarne świata dzięki strefie foodtrucków i naładować przy tym baterie ponownie!

Najmłodsi będą mogli wyszaleć się dmuchańcach z bajkowymi postaciami, a starsi także znajdą atrakcje, w których będą mogli dać upust energii. Dmuchańce dla małych i dużych, starszych i młodszych, od małych zjeżdżalni do wielkich zamków!
Dodatkowo organizatorzy zapewnili wiele darmowych konkursów z nagrodami, które organizowane będą przez cały weekend!


pozycjonowanie stron www Częstochowa, Katowice, Warszawa

Od 15 lat "MIG hosting" z Częstochowy skutecznie pozycjonuje strony internetowe – podnosimy biznes Klientów na wyższy poziom. Działamy zdalnie na terenie całego kraju. Pozycjonujemy strony www, sklepy internetowe. Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych. Wykonujemy audyty stron, analizujemy ruch i frazy do pozycjonowania. Tworzymy strony, blogi, sklepy www, instalujemy certyfikaty bezpieczeństwa SSL. Napisz na biuro@natopie.pl podając adres swojej strony.

Zamki dmuchane, dmuchańce

Kolejną niezapomnianą atrakcją będą animacje dla dzieci! Najmłodsi będą mogli skorzystać z malowania twarzy, plecenia kolorowych warkoczy czy nawet zrobić sobie tatuaż!
To wszystko już w najbliższy weekend!

Euro Super Days w RTV EURO AGD

Promocje świąteczne!

Szczegóły promocji- kliknij

Organizatorami wydarzenia są:
Częstokocham
StudioPromo – Agencja Kreatywnego Marketingu i Reklamy
FlashBox

Related Posts