100 drzew od Wspólnie dla Częstochowy

by biuro

Z okazji zbliżającego się Dnia Ziemi, Stowarzyszenie Wspólnie dla Częstochowy zaprasza do wspólnego świętowania 22 kwietnia od godziny 16:00 na Placu Biegańskiego. Podczas eko-wydarzenia każdy kto przyniesie ze sobą makulaturę będzie mógł wymienić ją na darmowe, owocowe drzewko.

To kolejne wydarzenie Stowarzyszenia Wspólnie dla Częstochowy, które służy edukacji ekologicznej. Każdy może włączyć się do akcji przynosząc w najbliższy piątek 22 kwietnia w godz. 16:00-19:00 na Plac Biegańskiego makulaturę tj. papier, gazety, kartony itp., a Stowarzyszenie Wspólnie dla Częstochowy wymieni ją na darmowe drzewko owocowe.

Szacuje się, że tona makulatury użyta do produkcji papieru ,,ratuje” od wycięcia aż 17 drzew. Podczas naszej akcji rozdamy 100 owocowych drzew, które każda mieszkanka i każdy mieszkaniec mogą posadzić np. w swoim ogródku. Łącznie akcja zaowocuje więc z pewnością pozytywnym wpływem na nasze środowisko a co najważniejsze dokonamy tego działając wspólnie. Zachęcamy do przyjścia na plac Biegańskiego, będziemy czekać na pierwsze sto osób w piątek od godz. 16:00 – zaprasza członek Stowarzyszenia Wspólnie dla Częstochowy.

Szamba betonowe Szczecin

Produkcja, sprzedaż, montaż, transport piwnic betonowych, szamb betonowych 10 m3 i większych, szamba betonowe jedno i wielokomorowe, zbiorniki betonowe, kanały betonowe samochodowe - oferuje BET-DAM.
Kurs termowizjaKursy i szkolenia z termowizji, pomiary kamerą termowizyjną. Wypożyczalnia kamer termowizyjnych Flir. Kursy i szkolenia termowizja w budownictwie, energetyce, elektryce, fotowoltaice.

Przypominamy, że każdy kto chce posadzić swoje drzewo w Częstochowie a nie ma do tego odpowiedniego miejsca może skorzystać z miejskiej akcji „Posadźmy drzewo w Częstochowie”.  Szczegóły dostępne są na stronie: https://cuk.czestochowa.pl/posadzmy-drzewo-w-czestochowie/

Related Posts

Szambo betonowe