Agencja hostess Warszawa Kraków

Jesteśmy lokalną firmą, działamy na miejscu, znamy osobiście wszystkie osoby które dla nas pracują dlatego możemy zagwarantować Państwu 100% zadowolenie z naszych usług.

Agencja hostess zajmuje się organizacją profesjonalnych pokazów mody, eventów a także

bramy Częstochowa

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Salonu w Częstochowie przy ul. Krótkiej 33, gdzie pomożemy Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie bramy garażowej!

sesji artystyczno-reklamowych, zapewniając wsparcie na każdym etapie współpracy.

druk plakatów Warszawa

Wydrukujemy Państwa plakaty w jednym z kilku dostępnych formatów. Gwarantujemy najwyższą jakość druku w wysokiej rozdzielczości i wiernym odwzorowaniu kolorów z tymi, które zostały zdefiniowane w projekcie. Drukarnia w Warszawie - fototapety, wizytówki, druk cyfrowy, ksero, druk wielkoformatowy. Oferta Doktora Xero jest bardzo szeroka. Działamy precyzyjnie, do każdego Klienta podchodząc indywidualnie. tel.: 22 749 18 49.

Poczęstunek, miła atmosfera i rozmowa, to elementy, o jakość których postarają się dla Państwa nasze hostessy – tak aby firma i jej wizerunek w przyszłości pozytywnie się kojarzyły odwiedzającym stoisko.

Posiadamy kilkanaście oddziałów terenowych oraz ogromną ofertę wynajmu personelu – od hostess i hostów kończąc na szoferach i barmanach.

Zapewniamy hostessy:

  • VIP
  • modelki
  • tłumaczki
  • na promocje
  • na stoiska targowe
  • na gale i pokazy
  • fotomodelki
  • na imprezy sportowe

agencja hostessy Warszawa hostessy kraków

Dobieramy personel do konkretnych zadań. Oddelegowujemy osoby o odpowiednich cechach i kwalifikacjach do pokazów mody, fotoreklamy, bankietów, konferencji, targów, imprez integracyjnych promocji, akcji ulicznych i marketowych.

Spotkania biznesowe, konferencje oraz podczas obsługi wszelkiego rodzaju wydarzeń o charakterze międzynarodowych a także jako przewodniczki świetnie sprawdzą się nasze hostessy tłumaczki.

Naszych pracowników cechuje punktualność, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista.
Wielu z nich zna języki obce.

hostessy-krakow3

Kontakt: 790-842-408