Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii

Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii: Tomb Raider i SimCity dzielą się władzą

Crysis 3 poza podium! Call of Duty: Black Ops 2 poza pierwszą piątką!
Wreszcie coś się w tej Wielkiej Brytanii dzieje. Już chyba dawno nie mieliśmy sytuacji, kiedy pierwsze cztery miejsca należały do… debiutantów. Brytyjczycy rzucili się na nowości – ciekawe co będzie dalej, biorąc pod uwagę fakt, że dobrych gier będzie przybywać.

Fotografia reklamowa

Najwyższej jakości obsługa fotograficzna przemysłu, firm i biznesu. Fotografia studyjna, portretowa, produktowa, fotofrafia korporacyjna - zdjęcia kadry zarządzającej, pracowników produkcji -tel. 502 254 107

Ale przejdźmy do konkretów. Na pierwszym, wiadomo, Tomb Raider, który na całym świecie sprzedaje się wzorowo. Drugie miejsce trafia do SimCity – jak widać konieczność podpięcia do sieci nie przestraszyła Brytyjczyków. Ostatnią wolną pozycję na podium zajmuje Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3. Najgorszą (bo pierwszą poza podium) lokatą musi zadowolić się The Sims 3: Studenckie życie.

Psycholog Kraków

Krakowska Terapia powstała z myślą dostarczania profesjonalnych usług z zakresu psychoterapii i zdrowia psychicznego. Jesteśmy wykwalifikowanym, doświadczonym zespołem, oferującym pomoc psychologiczną, psychoterapeutyczną, seksuologiczną i diagnostyczną. Masz pytanie? Chcesz umówić się na wizytę? Kontakt tel. 888 892 784, 502 460 605.

Dalej już tak ciekawie nie jest, bo na kolejnych miejsach znajdują się gry, które bardzo dobrze znamy. Choć warto zauważyć, że z TOP 10 wypada Assassin’s Creed 3 – w tym tygodniu tylko jedenaste miejsce.

  1. tomb raider
  2. simcity
  3. Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3
  4. The Sims 3: University Life
  5. FIFA 13
  6. Crysis 3
  7. Call of Duty: Black Ops 2
  8. Far Cry 3
  9. Metal Gear Rising: Revengeance
  10. The Elder Scrolls V: Skyrim

W piątek premiera Sniper: Ghost Warrior 2 – pewnie do przyszłotygodniowego zestawienia polska gra się nie załapie, ale ciekawy jestem, jak poradzi sobie w kolejnym. Po długiej przerwie zobaczymy rodzimy tytuł na podium najchętniej kupowanych gier w Wielkiej Brytanii? Wcale bym się nie zdziwił.

Adam Bednarek 11.03.2013