Do Jurajskiej wraca Giełda Zajęć Pozalekcyjnych

by biuro

To wydarzenie odkryło talenty tysięcy dzieci.
Do Jurajskiej wraca Giełda Zajęć Pozalekcyjnych

Jak zorganizować dziecku zajęcia po szkole, aby rozbudzić w nim ciekawość świata i odkryć jego talent? O tym będzie można przekonać się już 3 września podczas organizowanej przez Galerię Jurajską Giełdy Zajęć Pozalekcyjnych. Wśród wystawców znajdą się m.in. 2 mistrzowskie drużyny: RKS Raków Częstochowa i Włókniarz Częstochowa!

Giełda odbywa się w godzinach od 10:00 do 18:00. Wstęp wolny!

Kanał betonowy Produkcja, sprzedaż i montaż i transport piwnic betonowych, szamb betonowych 10 m3 i większych, szamba betonowe jedno i wielokomorowe, zbiorniki betonowe, kanały betonowe samochodowe - oferuje BET-DAM.

Szkolenie termowizja

Kursy i szkolenia z termowizji, pomiary kamerą termowizyjną. Szkolenia z termowizji w budownictwie w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku. Wypożyczalnia kamer termowizyjnych Flir na terenie całego kraju. Kursy i szkolenia termowizja w budownictwie, energetyce, elektryce, fotowoltaice. Kamery termowizyjne Flir - sprzedaż, serwis, naprawa, wynajem, szkolenia.

Doroczne targi edukacyjne tym razem przyciągną blisko 20 wystawców z Częstochowy i okolic. Wśród nich znajdą się szkoły językowe i artystyczne, ośrodki sportowe i popularyzujące aktywność fizyczną, a także placówki specjalizujące się m.in. w naukach ścisłych i korepetycjach.

– Co roku podczas giełdy tworzymy mieszkańcom Częstochowy i okolic swoisty katalog aktywności dla dzieci i młodzieży, z którego można wybierać. W tym roku będzie można w nim znaleźć ponad 100 różnych zajęć dla uczniów w różnym wieku i ze skrajnie różnymi zainteresowaniami – mówi Violetta Dziubin-Łuszczyk, dyrektor marketingu Galerii Jurajskiej.

Librus Synergia – jak założyć konto, funkcje

– Coś dla siebie znajdą tutaj młodzi ludzie zafascynowani tańcem, taekwondo i żużlem, ale także sztukami plastycznymi, a nawet architekturą i robotyką. Nie zabraknie także szkół językowych i to zarówno tych wyspecjalizowanych w języku angielskim, jak również np. w językach hiszpańskim czy francuskim – zapowiada.

Wśród wystawców proponujących zajęcia sportowe znajdziemy m.in. Akademię Ruchu, KS Orient specjalizujący się m.in. w kickboxingu, gimnastyce czy taekwondo, ale także AZS Uniwersytetu im. Jana Długosza, który znany jest m.in. ze swojej sekcji tenisa stołowego.  Pojawi się także RKS Raków Częstochowa. Na Bulwarach Jurajskich zaprezentuje się z kolei Szkółka Klubu Żużlowego Zielona – Energia.com Włókniarz Częstochowa.

Nie zabraknie także pomysłów dla dzieci uzdolnionych artystycznie lub szukających mentorów, którzy pomogą w rozwoju talentu. Na giełdzie pojawi się m.in. szkoła tańca Step by Step, a także C’mon Studio specjalizujące się w tańcu, akrobatyce, ale także m.in. w aerial hoop. O nauce rysunku i architekturze będzie można natomiast porozmawiać ze szkołą Verso.

Oklejanie samochodów Warszawa

Oklejamy całe floty pojazdów firmowych, samochody osobowe, ciągniki, tiry, samochody specjalne, cysterny. Agencja Reklamowa Demo zaprasza. Breloczki na szydełku

To jednak nie koniec. O szeroko pojęty rozwój dzieci i młodzieży zadbają aż 4 zaproszone placówki, które specjalizują się m.in. w robotyce, programowaniu i kodowaniu czy nauce języków obcych. Ten segment wypełnią szkoły Omnibus, Kreatywny rozwój, Soward i Go4 Robot. Swoją propozycję zaprezentuje także Politechnika Częstochowska.

Z kolei za sprawą Centrum Terapii Algiz będzie można dowiedzieć się więcej m.in. o: integracji sensorycznej, terapii psychologicznej i neurologopedycznej. Nie zabraknie też propozycji stricte językowej, w której będzie można znaleźć szkołę specjalizującą się m.in. w językach angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, ale także tych mniej popularnych.  Do siebie zaproszą Hello English, Bonjour, El aura española i Happy for Kids.

– Zajęcia pozalekcyjne stają się dla wielu dzieci nie tylko dopełnieniem wiedzy szkolnej, ale także swoistą odskocznią. Pozwalają odkryć talent, ale także zupełnie nowe zainteresowania, które z czasem mogą przerodzić się w pasję, a może nawet w późniejszą karierę. Dzięki naszej giełdzie taki mentoring znalazły już tysiące uczniów z Częstochowy i okolic – mówi Violetta Dziubin-Łuszczyk.

I faktycznie, coraz więcej dzieci w Polsce korzysta z zajęć pozaszkolnych. Jak wynika z zeszłorocznych badań Santander Consumer Bank, już 42% rodziców inwestuje w zajęcia sportowe pociechy. 26% posyła natomiast dziecko na zajęcia z języka angielskiego, a 16% na naukę innego języka.

Rośnie także popularność zajęć rozwijających zdolności artystyczne. Na dodatkowe lekcje plastyki czy muzyki trafia już niemal co siódme dziecko. Tyle samo wymaga także korepetycji, które mają pomóc w nauce. Te również będzie można znaleźć na Giełdzie Zajęć Pozalekcyjnych.

– Nasza giełda ma przede wszystkim wspierać rodziców i opiekunów w znalezieniu aktywności dla dziecka, ale także pomocy w nauce. Co roku w propozycji wystawców można znaleźć zajęcia grupowe lub indywidualne, dzięki którym można podciągnąć swoje oceny. Nie inaczej jest i tym razem – mówi.

Stałym punktem jest także spotkanie z uczniami zaproszonych placówek i ich absolwentami, którzy zaprezentują umiejętności, jakie już zdobyli dzięki nauce na zajęciach dodatkowych. Oprócz tego będzie można zasięgnąć porady psychologa i pedagoga.

Giełda odbywa się w godzinach od 10:00 do 18:00. Wstęp wolny!

Related Posts