Targi Pracy i Kariery Zawodowej – 19.10

by biuro

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie zaprasza do udziału w Targach Pracy i Kariery Zawodowej, które odbędą się 19 października. Początek godz. 10.00.

Targi są najlepszym sposobem na prezentację ofert pracy (stałej i krótkoterminowej), zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Pracodawcy mają bowiem możliwość bezpośredniego kontaktu z wieloma potencjalnymi pracownikami, z kolei ci ostatni mogą skonfrontować oferty nawet kilkudziesięciu przedsiębiorców i ostatecznie wybrać najatrakcyjniejszą z nich.

Szambo betonowe 10 m3

Produkcja, sprzedaż, montaż, transport piwnic betonowych, szamb betonowych 10 m3 i większych, szamba betonowe jedno i wielokomorowe, zbiorniki betonowe, kanały betonowe samochodowe - oferuje BET-DAM. Nasze zbiorniki posiadają atesty PZH i aprobatę techniczną ITB przez co nie ma problemu z uzyskaniem odbioru budynków.

W tegorocznych Targach Pracy i Kariery Zawodowej, obok propozycji pracy, nie zabraknie również szerokiej oferty edukacji, porad z zakresu doradztwa zawodowego, informacji na temat zakładania własnej działalności gospodarczej, prowadzone będzie też zagraniczne pośrednictwo pracy w ramach sieci EURES. W programie znalazły się także seminaria: „Przedsiębiorczy – czyli jaki? – cechy osoby przedsiębiorczej” oraz „Znaczenie kompetencji na współczesnym rynku pracy”.
Spotkanie odbędzie się 19 października, w siedzibie Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Częstochowie przy ul. Tkackiej 5A i potrwają od godz.10.00 do 13.00.

Organizatorami wydarzenia są: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie i  Ochotnicze Hufce Pracy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Częstochowie

Related Posts

Szambo betonowe