Targi Pracy i Kariery Zawodowej – 19.10

by biuro

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie zaprasza do udziału w Targach Pracy i Kariery Zawodowej, które odbędą się 19 października. Początek godz. 10.00.

Targi są najlepszym sposobem na prezentację ofert pracy (stałej i krótkoterminowej), zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Pracodawcy mają bowiem możliwość bezpośredniego kontaktu z wieloma potencjalnymi pracownikami, z kolei ci ostatni mogą skonfrontować oferty nawet kilkudziesięciu przedsiębiorców i ostatecznie wybrać najatrakcyjniejszą z nich.

W tegorocznych Targach Pracy i Kariery Zawodowej, obok propozycji pracy, nie zabraknie również szerokiej oferty edukacji, porad z zakresu doradztwa zawodowego, informacji na temat zakładania własnej działalności gospodarczej, prowadzone będzie też zagraniczne pośrednictwo pracy w ramach sieci EURES. W programie znalazły się także seminaria: „Przedsiębiorczy – czyli jaki? – cechy osoby przedsiębiorczej” oraz „Znaczenie kompetencji na współczesnym rynku pracy”.
Spotkanie odbędzie się 19 października, w siedzibie Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Częstochowie przy ul. Tkackiej 5A i potrwają od godz.10.00 do 13.00.

Organizatorami wydarzenia są: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie i  Ochotnicze Hufce Pracy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Częstochowie

REKLAMA:

Reklama na samochodach. Agencja Reklamowa Demo od ponad 20 lat zajmuje się oklejaniem samochodów folią, reklamą na samochodach. Oklejamy całe floty pojazdów firmowych - samochody osobowe, dostawcze, tiry, cysterny. Oklejamy samochody w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i innych miastach. Każdego dnia widoczne na ulicach oklejone pojazdy zwiększają świadomość marki, umacniają pozycję rynkową, zachęcają do zakupu i budzą emocje. Reklama na samochodzie to ekonomiczny, trwały i prestiżowy sposób na zaistnienie w świadomości Odbiorcy.

mobil garázs. Mobilgarázs árak. A cégünk többéves tapasztalattal rendelkezik mobilgarázsok, acélgarázsok, raktárok, tárolóépületek, szerkezetek és melléképületek előállításában. Termékeink tökéletesen beválnak különálló épületként, illetve a meglévő ház vagy épület szerves részeként is.
Polecamy:

Adwokat od zasiedzenia Warszawa Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Zubrzycka-Zięba. Kancelaria Radcowska świadczy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców i osób fizycznych na Tarchominie, Białołęce, Woli i w Centrum Warszawy. Oferuje kompleksową obsługę prawną firm, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółek prawa handlowego. Radca prawny Iwona Zubrzycka – Zięba to profesjonalne porady prawne dla przedsiębiorstw, firm, osób fizycznych, porady on line i e-sąd. Reprezentowanie wspólnoty mieszkaniowej we wszelkiego rodzaju sprawach sądowych, w tym w postępowaniach przeciwko wykonawcom robót budowlanych oraz dostawcom mediów.

Related Posts