Nowy sklep dziecięcy BabySpec w Katowicach

by biuro

Szukasz bezpiecznego fotelika, ale zastanawiasz się jaki wybrać?

Zapraszamy do BabySpec Katowice, gdzie Nasi specjaliści z kilkunastoletnim doświadczeniem pomogą Wam znaleźć odpowiednio dopasowany, bezpieczny i wygodny fotelik dla Wasze dziecka.

W Naszym specjalistycznym salonie możecie znaleźć czołowych producentów specjalizujących się w zakresie bezpiecznej podróży takich jak: Avionaut, Swandoo, Axkid, Takata, BeSafe, Cybex, Joie, Britax – Romer, Osann, Diono, BabySafe, Kiddy. Duża powierzchnia sklepu pozwoli Wam na swobodne poruszanie się z rodziną podczas zakupów. Korzystamy z foteli demonstracyjnych dzięki którym wyjaśnimy Wam zasady korzystania z systemu ISOFIX i prawidłowego przeprowadzenia pasa samochodowego, natomiast z tyłu sklepu czeka na Was obszerny parking na którym w bezpieczny sposób zweryfikujemy dopasowanie fotela do Waszego samochodu. W naszej ofercie znajdziecie również wszelkie akcesoria związane z użytkowaniem foteli takie jak: wkładki przeciwpotowe, lusterka samochodowe czy podkładki pod nogi. Dostaniecie odpowiedź na wszystkie nurtujące Was pytania, pokażemy wszelkie aspekty techniczne fotelików które posiadamy.

Foteliki dziecięce w Katowicach i Częstochowie

Kanał betonowy Produkcja, sprzedaż i montaż i transport piwnic betonowych, szamb betonowych 10 m3 i większych, szamba betonowe jedno i wielokomorowe, zbiorniki betonowe, kanały betonowe samochodowe - oferuje BET-DAM.

Szkolenie termowizja

Kursy i szkolenia z termowizji, pomiary kamerą termowizyjną. Szkolenia z termowizji w budownictwie w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku. Wypożyczalnia kamer termowizyjnych Flir na terenie całego kraju. Kursy i szkolenia termowizja w budownictwie, energetyce, elektryce, fotowoltaice. Kamery termowizyjne Flir - sprzedaż, serwis, naprawa, wynajem, szkolenia.

Autoryzowany dystrybutor fotelików samochodowych w Katowicach

Prowadzimy autoryzowaną dystrybucję wyłącznie wyselekcjonowanych producentów bezpiecznych fotelików samochodowych następujących marek Avionaut, Swandoo, Axkid, Takata, BeSafe, Cybex, Joie, Britax – Romer, Osann, Diono, BabySafe, Kiddy. W bieżącej ofercie czeka na Państwa ok. 100 różnych modeli atestowanych fotelików z wysokimi ocenami testów zderzeniowych ADAC, TEST PLUS, I-SIZE i innych.

Gdzie znajduje się Babyspec w Katowicach?

Nasza placówka znajduje się w dogodnej lokalizacji dla wszystkich mieszkańców aglomeracji śląskiej. Jest to Osiedle Witosa do którego dojedziecie od strony południowej autostradą A4 korzystając ze zjazdu: Załęska Hałda – Os Witosa (jesteśmy w bliskiej odległości od znanego w Katowicach marketu „Zielony Bazar”. Od strony północnej swobodnie możecie do Nas dotrzeć korzystając z Drogowej Trasy Średnicowej – kierując się na Obroki i ul. Witosa, lub kierując się na Makro Cash&Carry. Natomiast jadąc ul. Bocheńskiego najlepiej z jechać przed salonem Ferrari La Squadra w Katowicach w ul. Michejdy do Rataja i skręcając w Mościckiego.

Related Posts