Jako agencja modelek i hostess „Caneli” działamy już ponad 10 lat. Mamy za sobą wiele akcji promocyjnych, udział w targach gospodarczych, imprezach sportowych, eventach itp. Proponujemy Państwu hostessy, tłumaczki, modelki, fotomodelki, modeli, fotomodeli, barmanów oraz inny personel do pracy na targach, promocjach, sesjach zdjęciowych z odpowiednimi kwalifikacjami, zgodnie z Państwa preferencjami.

Hostessy Poznań

Nasze hostessy tłumaczki posiadające certyfikaty z różnych języków. Towarzystwo pięknej dziewczyny i tłumaczki w jednym to duży komfort i idealne rozwiązanie podczas targów, spotkań biznesowych.

hostessy-warszawa9

Starannie wyselekcjonowane hostessy powitają Państwa gości odwiedzających  stoisko na targach, udzielą niezbędnych informacji oraz dostarczą im stosowne materiały informacyjne i promocyjne, w razie potrzeby wykorzystując biegłą znajomość języków obcych.

hostessy1

Zadbają również o porządek na stoisku, a spragnionym podadzą coś do picia. Podczas konferencji, kongresów lub szkoleń, z pełnym zaangażowaniem zapewnią sprawne funkcjonowanie biura organizacyjnego, zajmą się rejestracją i informacyjną obsługą uczestników.

Modelki i fotomodelki

W swojej bogatej bazie danych posiadamy również modelki do sesji zdjęciowych – artystycznych i reklamowych, charakterystyczne twarze reklamowe, modelki oraz modeli na pokazy mody i do reklam. Zajmiemy się organizacją pokazów mody, a nasze modelki wezmą udział jako fotomodelki do kampanii promocyjno-reklamowych, modelki do pokazów fryzjerskich, fotografii reklamowej do katalogów, folderów czy kalendarzy. 

Kontakt z agencją hostess z Poznania: tel. 790-842-408

REKLAMA:

Reklama na samochodach. Agencja Reklamowa Demo od ponad 20 lat zajmuje się oklejaniem samochodów folią, reklamą na samochodach. Oklejamy całe floty pojazdów firmowych - samochody osobowe, dostawcze, tiry, cysterny. Oklejamy samochody w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i innych miastach. Każdego dnia widoczne na ulicach oklejone pojazdy zwiększają świadomość marki, umacniają pozycję rynkową, zachęcają do zakupu i budzą emocje. Reklama na samochodzie to ekonomiczny, trwały i prestiżowy sposób na zaistnienie w świadomości Odbiorcy.

mobil garázs. Mobilgarázs árak. A cégünk többéves tapasztalattal rendelkezik mobilgarázsok, acélgarázsok, raktárok, tárolóépületek, szerkezetek és melléképületek előállításában. Termékeink tökéletesen beválnak különálló épületként, illetve a meglévő ház vagy épület szerves részeként is.
Polecamy:

Adwokat od zasiedzenia Warszawa Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Zubrzycka-Zięba. Kancelaria Radcowska świadczy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców i osób fizycznych na Tarchominie, Białołęce, Woli i w Centrum Warszawy. Oferuje kompleksową obsługę prawną firm, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółek prawa handlowego. Radca prawny Iwona Zubrzycka – Zięba to profesjonalne porady prawne dla przedsiębiorstw, firm, osób fizycznych, porady on line i e-sąd. Reprezentowanie wspólnoty mieszkaniowej we wszelkiego rodzaju sprawach sądowych, w tym w postępowaniach przeciwko wykonawcom robót budowlanych oraz dostawcom mediów.

Related Posts