Jako agencja modelek i hostess „Caneli” działamy już ponad 10 lat. Mamy za sobą wiele akcji promocyjnych, udział w targach gospodarczych, imprezach sportowych, eventach itp. Proponujemy Państwu hostessy, tłumaczki, modelki, fotomodelki, modeli, fotomodeli, barmanów oraz inny personel do pracy na targach, promocjach, sesjach zdjęciowych z odpowiednimi kwalifikacjami, zgodnie z Państwa preferencjami.

Hostessy Poznań

Nasze hostessy tłumaczki posiadające certyfikaty z różnych języków. Towarzystwo pięknej dziewczyny i tłumaczki w jednym to duży komfort i idealne rozwiązanie podczas targów, spotkań biznesowych.

hostessy-warszawa9

Szambo betonowe 10 m3

Produkcja, sprzedaż, montaż, transport piwnic betonowych, szamb betonowych 10 m3 i większych, szamba betonowe jedno i wielokomorowe, zbiorniki betonowe, kanały betonowe samochodowe - oferuje BET-DAM. Nasze zbiorniki posiadają atesty PZH i aprobatę techniczną ITB przez co nie ma problemu z uzyskaniem odbioru budynków.

Starannie wyselekcjonowane hostessy powitają Państwa gości odwiedzających  stoisko na targach, udzielą niezbędnych informacji oraz dostarczą im stosowne materiały informacyjne i promocyjne, w razie potrzeby wykorzystując biegłą znajomość języków obcych.

hostessy1

Zadbają również o porządek na stoisku, a spragnionym podadzą coś do picia. Podczas konferencji, kongresów lub szkoleń, z pełnym zaangażowaniem zapewnią sprawne funkcjonowanie biura organizacyjnego, zajmą się rejestracją i informacyjną obsługą uczestników.

Modelki i fotomodelki

W swojej bogatej bazie danych posiadamy również modelki do sesji zdjęciowych – artystycznych i reklamowych, charakterystyczne twarze reklamowe, modelki oraz modeli na pokazy mody i do reklam. Zajmiemy się organizacją pokazów mody, a nasze modelki wezmą udział jako fotomodelki do kampanii promocyjno-reklamowych, modelki do pokazów fryzjerskich, fotografii reklamowej do katalogów, folderów czy kalendarzy. 

Kontakt z agencją hostess z Poznania: tel. 790-842-408

Related Posts

Szambo betonowe