Wynajmujemy hostessy na wszelkiego rodzaju imprezy, targi, promocje, konferencje, gale oraz eventy w Warszawie i okolicy.

modelki-hostessy

W ofercie posiadamy:

  • hostessy, hostów, promotorów
  • modelki, modeli, fotomodelki
  • hostessy tłumaczki

hostessy w pracy hostessy Warszawa


pozycjonowanie stron www Częstochowa, Katowice, Warszawa

Od 15 lat "MIG hosting" z Częstochowy skutecznie pozycjonuje strony internetowe – podnosimy biznes Klientów na wyższy poziom. Działamy zdalnie na terenie całego kraju. Pozycjonujemy strony www, sklepy internetowe. Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych. Wykonujemy audyty stron, analizujemy ruch i frazy do pozycjonowania. Tworzymy strony, blogi, sklepy www, instalujemy certyfikaty bezpieczeństwa SSL. Napisz na biuro@natopie.pl podając adres swojej strony.

Hostessy rozdadzą ulotki reklamujące firmę, zbiorą cenne kontakty do potencjalnych  klientów, przywitają gości, w czasie gdy wszyscy handlowcy będą zajęci hostessa zajmie się klientami, poprosi, aby poczekali, skieruje do kompetentnej osoby, chętnie pomogą w porozumiewaniu się z obcokrajowcami. Hostessy z naszej agencji mają kilkuletnie doświadczenie w obsłudze imprez i eventów, posiadają urodę, wdzięk, inteligencję, znają języki obce, posiadają bardzo dobre zdolności interpersonalne.

Euro Super Days w RTV EURO AGD

Promocje świąteczne!

Szczegóły promocji- kliknij

Dobierane starannie hostessy doskonale wywiążą się z zadań. Odpowiednio przywitają gości, zajmą się rejestracja uczestników, wskażą drogę, przekażą  materiały konferencyjne, upominki i pomogą, nie tylko przy otwarciu imprezy, ale również asystując w trakcie jej trwania. tel. 790-842-408

Related Posts